Stand

Stand groep 1

PosNaamScorePrtWRVPrc
1K. Lute736.51275079.2
2S. Markx630.0651091.7
3R. Spier618.71154263.6
4J. Kramer607.51053265.0
5P. van Straten558.51237254.2
6H. Kat555.71035255.0
7R. Nieuwenhuizen549.31347257.7
8R. Brinkman480.71033445.0
9A. Lansbergen471.51234541.7
10M. Bood456.31344546.2
11M. van Weelden434.5923438.9
12M. Smit420.5822437.5
13K. van 't Veer304.71011815.0
14R. Zuijdam262.51221920.8

Stand groep 2

PosNaamScorePrtWRVPrc
1/2J. Eshuijs2.0312066.7
1/2A. Visser2.0312066.7
3R. Wester1.0302133.3
4M. Prins1.0310233.3
5D. Noë492.8953172.2
6R. Spruit482.5751178.6
7F. Rijkhoff464.5942355.6
8C. Boekhout355.01461746.4
9J. de Boer341.0850362.5
10R. van der Weide340.81051455.0
11J. van Weelden327.01032540.0
12A. Ezra322.01150645.5
13D. Spier303.0541090.0
14M. Aalders297.01140736.4
15H. van de Meeberg267.51341834.6
16H. Bark248.51441932.1
17Ö. Yilmaz203.3320166.7
18R. Nino189.313201115.4
19M. Yurt140.0210150.0
20C. Stoffer131.81101104.5
21G.J. Teer104.5201125.0
22F. van der Meijden78.00000
23W. de Jonge76.00000
24H. Timmerman74.010010.0
25J. Kuijper72.00000

Rapid toernooi

plaatsnaamscoreweerstandspunten
1S. Markx6.029.0
R. Spier6.028.0
3R. Brinkman5.529.0
4K. Lute4.527.5
5F. van der Meijden **4.030.0
Engincan Yurt **4.026.5
A. Lansbergen4.025.5
8M. Smit3.530.0
M. van Weelden3.526.0
K. van 't Veer3.525.0
M. Bood3.523.5
12R. Wester *3.029.5
R. Zuijdam3.028.5
M. Aalders **3.026.5
J. Kramer *3.026.0
J. Eshuijs3.026.0
Alon Ezra3.025.0
R. Spruit *3.024.5
F. Rijkhoff **3.024.5
J. van Weelden3.023.5
A. Visser **3.023.0
22Hielke Timmerman **2.522.5
C. Boekhout2.519.0
24H. Kat *2.026.0
D. Noë2.024.5
D. Spier *2.023.5
C. Coco *2.021.5
M. Prins2.021.5
B. Bakker **2.021.0
R. Konuksever **2.020.5
R. van der Weide **2.018.5
R. Nino2.018.5
33H. van de Meeberg1.026.0
C. Stoffer *1.020.0
D. Hartog **1.017.5
* alleen eerste avond
** alleen tweede avond
plus 1 punt
voor de gemiste avond

Type je zoekwoorden hierboven en druk op Enter om te zoeken. Druk ESC om te annuleren.